2 Kasım 2014 Pazar

renkli mısır gevreği

Merhaba arkadaşlar! Yarından itibaren sınav haftasına başlıyorum ve en çok coğrafyadan korkuyorum. Çünkü hocamız sürekli hiçbir şey çalışmayışımızla ilgili bize kızıyor. Bir de pazartesi günleri ilk ders coğrafya olunca ve törenden dolayı 10dakikası kaynayınca daha da bir söyleniyor. Serviste konuşulanlardan duyduğum kadarıyla da sınavları zor hazırlıyormuş.
Onun dışında bugün odama posterlerimi astık, çok güzel oldular. Kurt Cobain posterim, annemin bana yeni verdiği Lord Of The Rings posteri, Mina'nın getirdiği The Kiss tablosu ve Barış'ın çizdiği kedili Yin Yang!:3 Odam daha da eğelenceli bir hal aldı.
Bugün sizlere yemeye bayıldığım mısır gevreğinin nasıl yapıldığını anlatacağım. Sabahları okula giderken olsun, akşamları canım tatlı bir şeyler çektiğinde olsun çok pratik ve lezzetli oluyor. Elinizde olması gereken malzemeler:
  • Mısır Gevreği
  • Reçel
  • Dr.Oetker'in Pasta Süsleme şeysi, renkli olanlarından:)
  • Yoğurt
Nasıl mı yapılıyor? Mısır gevreğinizi koyuyorsunuz. Çok olmayacak şekilde yoğurdunuzu ekliyorsunuz. Çok çok az da reçelinizi koyuyorsunuz ve gevrekleri kırmayacak şekilde karıştırıyorsunuz. En sonunda ise süsleme şeysini ekliyorsunuz. Voila!
Kendinize iyi bakın efenim!
evde resmi çekilecek yoğurt kalmamış:)
                         Günün Şarkısı:
günlük seksi Mori fotoğrafı


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder